Miért érezte úgy 296 fő, hogy lájkolnia kell az egyik instagram posztomat és így 25800 emberhez eljuttassa?
Az Instagramra kiteszek néha egy-egy posztot, ha már van itt fiókom, de nem ez a fő marketing felületem a munkámban.
Egy korábbi 1 perces vidómat tettem ki ezzel a szöveggel:Tudtad-e ezt a Google naptárról?
Így használom a google ingyenes eszközeit a Katiötletek vállalkozásomban:
https://www.katiotletek.hu/Megrendeles-Igy-hasznalom-a-google-ingyenes-eszkozeit-a-katiotletek-vallalkozasomban
Ami nagyon fura volt - mivel én örök naív vagyok kommentelés téren - hiszem azt hogy ha én megfelelően kommunikálok, akkor azt is kapom vissza - szóval még jó hogy van egy kis humorom is és néhány kommentelőnek is volt a reakcióm után.
Volt aki értette a videót és a célját és a célközönséget, volt aki elbagatelizálta, aztán mások ezektől akartak megvédeni, pedig tényleg nem kértem.
Egészen fura érzés, kicsi mazochista feeling. No persze volt annyi eszem hogy ezután kitettem egy posztot, hogy csak a követőimnek engedem a posztolást, így abbahagyták a kommentelést... vagyis tutik nem voltak eddig sem követőim.
Nodeénnaív kérdezem, hogy miért akar valaki hozzászólni valakinek a videójához, akihez semmi módon nem kapcsolódik? Ja persze tudom a választ, de akkor is.
Ugyanitt másik videómhoz jött egy egészen meglepő komment, szeretett volna ahhoz a videómhoz építő kritikát adni, de persze nem vártam meg a válaszomat hogy akarom-e.
Ezt is beágyazom, tényleg érdemes megnézni és a válaszomat is.
Itt is érvényes hogy leállítottam a kommentelést és csak a követőknek engedélyeztem.
... Aztán gondoltam egy nagyot... pár nap múlva újra engedélyeztem és kitettem még pár korábbi videómat...
Így ha lesznek újra kommentek, akkor pillanatok alatt eljutok az 1000 követőhöz és indíthatok élőket az Instán is újra. Korábban 500 követőtől lehetett és hetente 1x élőztem. Ez nekem való marketing eszköz, könnyed, szakmai és gyorsan elkészül.
Kíváncsi leszek mikor érem el itt az 1000 követőt.
-------------------------